Siła naturalnej witaminy – soki #lifeberry

Naturalny smak świeżych owoców, łatwo przyswajalne witaminy, dobry zastrzyk błonnika i smaczna walka z toksynami, bakteriami, czyli prozdrowotne soki z połączenia miąższu + soku + skórki owoców.

100% natural – przecier owocowy

Zwykle sok to tylko kawałek, ewentualnie mała część owoców, a przecież najzdrowsze dobroci ukryte są w skórce i samym miąższu, więc dlatego rezygnować z tak prostego źródła antyoksydantów, kwasu foliowego czy błonnika pokarmowego?

Lifeberry sok z borówki amerykańskiej – bez glutenu, alergenów, a z witaminami A, B, C, E, cynkiem, potasem, magnezem, wapniem… wyliczankom nie było końca. 😛 Zdrowe oczyska, dobra pamięć. Stabilizuje poziom glukozy we krwi, oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich, pomaga w walce z otyłością, jest prostym eliksirem młodości.

Lifeberry sok malinowy – kwaśny, ale z naturalną słodkością malin. Mocna odporność, odkwaszony organizm… spokój. #strefachillout Smaczne źródło witaminy C, beta-karotenu, witamin z grupy B, E, potasu, wapnia, fosforu, kwasów organicznych, antyoksydantów i dodatkowo… przeciwbakteryjny!

Smoothie #onlyfriuts – jabłko, gruszka czy pietruszka? 😛

Bez chemicznych dodatków i ulepszaczy, naturalnie gęsta konsystencja bomby witaminowej. Jabłko? Strzał potasu i żelaza. Gruszka i kiwi? Ciśnienie w dół! Pietruszka? Witamina A, C, żelazo, magnez, wapń… koniec z anemią, moc w nerkach. Mięta? Super orzeźwiająca! A Chlorella? Szybki detox. Pyszne i słodko-jabłkowe. 🙂

ChiaChica – nasionka Chia z owocami

Dlaczego warto?

,,100% więcej POTASU niż banany
500% więcej WAPNIA niż mleko
300% więcej SELENU niż siemię lniane
1700% więcej MAGNEZU niż brokuły
200% więcej ŻELAZA niż szpinak
700% więcej OMEGA-3 niż łosoś
500% więcej BIAŁKA niż fasola
800% więcej FOSFORU niż mleko
100% więcej BŁONNIKA niż otręby”

Za smak, za zdrowie i finito… just łyknij to! 😛

@LIFEBERRY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *